Dijkerhoekseweg 32 , Holten
Op zoek naar een bijzonder pand op een mooie locatie? Dan is De Dijkerhoekseweg 32 wellicht iets voor u. Het pand is oorspronkelijk gebouwd in 1925 als woonhuis annex winkel en meelhandel. Veel oude elementen herinneren nog aan deze lang vervlogen tijden en geven het pand een bijzonder en uniek karakter.
In latere jaren is het voormalige bedrijfsgedeelte veranderd in een schildersatelier. Door het grote woonoppervlak van maar liefst 281 m2 is het pand uitstekend geschikt voor mensen die op zoek zijn naar veel woonruimte, atelier, kantoor aan huis of bijvoorbeeld een B&B.
De ligging is gunstig aan de rand van de kern Dijkerhoek met aan de voorzijde vrij uitzicht. De ruime kavel van 830 m2 biedt volop mogelijkheden. De bereikbaarheid is prima. Het centrum van Holten ligt op ca. 5, 5 km en het centrum van Deventer ligt op ca. 15 km. Ook de snelweg A1 is goed bereikbaar.
Het pand heeft de volgende indeling:
begane grond: entree/hal met toegang naar de kelder - bijkeuken met toegang tot het toilet en een douche - keuken - woonkamer - drie kamers - opkamer (kantoor) - werkkamer met eigen toiletvoorziening - atelier.
1e verdieping: overloop met toilet - drie slaapkamers, waarvan één met inloopkast - badkamer (in aanbouw).
kelder
Keuken: De keuken is eenvoudig uitgevoerd met losse apparatuur
Badkamer: Op de begane grond is er een doucheruimte met wastafel. Op de 1e verdieping is er een badkamer (in aanbouw, maar niet voltooid)
Bij de woning staan de volgende bijgebouwen:
- ruime houten kapschuur met een oppervlakte van ca. 53 m2
- stenen schuur met een oppervlakte van ca. 19 m2
- volière met een oppervlakte van ca. 32 m2
Het object is toe aan een opknapbeurt, maar gezien de ruimte en het unieke karakter kan iemand met twee rechter handen hier een fantastisch geheel van maken.
Bijzonderheden:
- vrij uitzicht aan de voorzijde
- voldoende ruimte voor werk of hobby aan huis
- mogelijkheden voor B&B of mantelzorg